GMOV-14D111K
Numer produktu DigiKey
GMOV-14D111K-ND
Producent
Numer produktu producenta
GMOV-14D111K
Opis
VARISTOR 6KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Kategoria
Prąd - udarowy
6 kA
Producent
Bourns Inc.
Energia
60J
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
4 pF @ 1 MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
115 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Maksymalne napięcie stałe
150 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm