CWM1225QFX-1000ELF
Numer produktu DigiKey
118-CWM1225QFX-1000ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CWM1225QFX-1000ELF
Opis
WIDERES 1225 100R 1% 1W TC100
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±1% 2W Mikroukład rezystory Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,248" (3,10mm x 6,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)