CW161009A-13NJ
Numer produktu DigiKey
CW161009A-13NJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CW161009A-13NJCT-ND - Taśma cięta (CT)
CW161009A-13NJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CW161009A-13NJ
Opis
FIXED IND 13NH 700MA 100 MOHM
Szczegółowy opis
13 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 700 mA Maks. 100mOhm 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CW161009A-13NJ Modele
Kategoria
Q przy częst.
38 przy 250MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
3,6GHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,045" (1,65mm x 1,15mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Nieekranowane
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 100mOhm