CW161009A-10NJ
Numer produktu DigiKey
CW161009A-10NJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CW161009A-10NJCT-ND - Taśma cięta (CT)
CW161009A-10NJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CW161009A-10NJ
Opis
FIXED IND 10NH 700MA 100 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 700 mA Maks. 100mOhm 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CW161009A-10NJ Modele
Kategoria
Q przy częst.
31 przy 250MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
4,8GHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,045" (1,65mm x 1,15mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Nieekranowane
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 100mOhm