CW160808-15NG
Numer produktu DigiKey
CW160808-15NG-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CW160808-15NG
Opis
FIXED IND 15NH 700MA 170 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 nH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 700 mA 170mOhm 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CW160808-15NG Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
170mOhm
Prod.
Q przy częst.
30 przy 250MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
4GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,041" (1,65mm x 1,05mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)