CW105550A-2N4D
Numer produktu DigiKey
CW105550A-2N4DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CW105550A-2N4DCT-ND - Taśma cięta (CT)
CW105550A-2N4DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CW105550A-2N4D
Opis
FIXED IND 2.4NH 790MA 68 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.4 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 790 mA Maks. 68mOhm 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CW105550A-2N4D Modele
Kategoria
Q przy częst.
16 przy 250MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
6GHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402
Tolerancja
±0,3nH
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Ekranowanie
Nieekranowane
Bazowy numer produktu
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 68mOhm