CW105550A-27NJ
Numer produktu DigiKey
CW105550A-27NJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CW105550A-27NJCT-ND - Taśma cięta (CT)
CW105550A-27NJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CW105550A-27NJ
Opis
FIXED IND 27NH 400MA 298 MOHM
Szczegółowy opis
27 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 400 mA Maks. 298mOhm 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CW105550A-27NJ Modele
Kategoria
Q przy częst.
26 przy 250MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
2,48GHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Ekranowanie
Nieekranowane
Bazowy numer produktu
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 298mOhm