CW100505-30NJ
Numer produktu DigiKey
CW100505-30NJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CW100505-30NJ
Opis
FIXED IND 30NH SURFACE MOUNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 nH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CW100505-30NJ Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Materiał - rdzeń
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Indukcyjność
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±5%