CVQ275K20BL1
Numer produktu DigiKey
118-CVQ275K20BL1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CVQ275K20BL1
Opis
VARISTOR 430V 12KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
430 V 12 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
473 V
Producent
Bourns Inc.
Prąd - udarowy
12 kA
Seria
Energia
330J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
900 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
275 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
350 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
387 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
430 V