CVH252009-R47M nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 608
Arkusz danych
470 nH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 1.8 A Maks. 40mOhm 1008 (2520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CVH252009-R47M
Numer produktu DigiKey
CVH252009-R47MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CVH252009-R47MCT-ND - Taśma cięta (CT)
CVH252009-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CVH252009-R47M
Opis
FIXED IND 470NH 1.8A 40 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CVH252009-R47M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 40mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
100MHz
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Wielowarstwowe
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne)
Materiał - rdzeń
Obudowa dostawcy urządzenia
1008 (2520 metryczne)
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)