CV300K14BL1
Numer produktu DigiKey
118-CV300K14BL1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CV300K14BL1
Opis
VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 V 4.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
517 V
Producent
Bourns Inc.
Prąd - udarowy
4.5 kA
Seria
Energia
169J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
490 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
385 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
423 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
470 V