CRT1206ADY-3322ELF
Numer produktu DigiKey
118-CRT1206ADY-3322ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CRT1206ADY-3322ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CRT1206ADY-3322ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRT1206ADY-3322ELF
Opis
RES THIN FILM 1206 33.2K 0.5%
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33.2 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,061" (3,20mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)