CRT1206-FZ-4873ELF
Numer produktu DigiKey
CRT1206-FZ-4873ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRT1206-FZ-4873ELF
Opis
RES SMD 487K OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
487 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
CRT1206-FZ-4873ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)