CRT1206-DY-2203ELF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Panasonic Industry
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
W magazynie: 2
Vishay Dale
Vishay Dale
220 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRT1206-DY-2203ELF
Numer produktu DigiKey
CRT1206-DY-2203ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CRT1206-DY-2203ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CRT1206-DY-2203ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRT1206-DY-2203ELF
Opis
RES SMD 220K OHM 0.5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRT1206-DY-2203ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)