CRT1206-DY-2203ELF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CRT1206-DY-2203ELF |
Opis | RES SMD 220K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 220 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CRT1206-DY-2203ELF Modele |
Kategoria | Funkcje Wykrywanie prądu |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |