CRT1206-AV-1001ELF
Numer produktu DigiKey
CRT1206-AV-1001ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRT1206-AV-1001ELF
Opis
RES SMD 1K OHM 0.05% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
1 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
CRT1206-AV-1001ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)