CRT0805ADY-2203ELF
Numer produktu DigiKey
118-CRT0805ADY-2203ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CRT0805ADY-2203ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CRT0805ADY-2203ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRT0805ADY-2203ELF
Opis
RES THIN FILM 0805 220K 0.5%
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)