CRT0805-PV-3301ELF
Numer produktu DigiKey
CRT0805-PV-3301ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRT0805-PV-3301ELF
Opis
RES SMD 3.3KOHM 0.01% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 kOhms ±0,01% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRT0805-PV-3301ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)