CRT0805-CX-4703ELF
Numer produktu DigiKey
CRT0805-CX-4703ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRT0805-CX-4703ELF
Opis
RES SMD 470KOHM 0.25% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
470 kOhms ±0,25% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
CRT0805-CX-4703ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)