CRT0805-BY-2003ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale Thin Film
W magazynie: 990
Arkusz danych
200 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRT0805-BY-2003ELF
Numer produktu DigiKey
CRT0805-BY-2003ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRT0805-BY-2003ELF
Opis
RES SMD 200K OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRT0805-BY-2003ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)