CRT0805-BY-1051ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale Thin Film
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.05 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRT0805-BY-1051ELF
Numer produktu DigiKey
CRT0805-BY-1051ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRT0805-BY-1051ELF
Opis
RES SMD 1.05KOHM 0.1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRT0805-BY-1051ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)