CRT0603-PV-1002ELF
Numer produktu DigiKey
CRT0603-PV-1002ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRT0603-PV-1002ELF
Opis
RES SMD 10K OHM 0.01% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
10 kOhms ±0,01% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
CRT0603-PV-1002ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)