CRT0603-FY-6202ELF
Numer produktu DigiKey
118-CRT0603-FY-6202ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CRT0603-FY-6202ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CRT0603-FY-6202ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRT0603-FY-6202ELF
Opis
RES SMD 62K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
62 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
CRT0603-FY-6202ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)