CRT0603-BZ-1000ELF
Numer produktu DigiKey
CRT0603-BZ-1000ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRT0603-BZ-1000ELF
Opis
RES SMD 100 OHM 0.1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRT0603-BZ-1000ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)