CRT0402-FZ-7502GLF
Numer produktu DigiKey
118-CRT0402-FZ-7502GLFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CRT0402-FZ-7502GLFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CRT0402-FZ-7502GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRT0402-FZ-7502GLF
Opis
RES SMD 75K OHM 1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
75 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRT0402-FZ-7502GLF Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)