CRS2010-FX-47R0ELF
Numer produktu DigiKey
CRS2010-FX-47R0ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CRS2010-FX-47R0ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CRS2010-FX-47R0ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRS2010-FX-47R0ELF
Opis
RES 47 OHM 1% 1W 2010
Szczegółowy opis
47 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Napięcie wysokie, odporność na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRS2010-FX-47R0ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)