CRS0805AFX-1000ELF
Numer produktu DigiKey
CRS0805AFX-1000ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CRS0805AFX-1000ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CRS0805AFX-1000ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRS0805AFX-1000ELF
Opis
RES 100 OHM 1% 1/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRS0805AFX-1000ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)