CRS0805-JX-102ELF
Numer produktu DigiKey
CRS0805-JX-102ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CRS0805-JX-102ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CRS0805-JX-102ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRS0805-JX-102ELF
Opis
RES 1K OHM 5% 1/4W 0805
Szczegółowy opis
1 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Napięcie wysokie, odporność na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRS0805-JX-102ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie, odporność na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)