CRM2512-JW-4R7ELF
Numer produktu DigiKey
CRM2512-JW-4R7ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CRM2512-JW-4R7ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CRM2512-JW-4R7ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRM2512-JW-4R7ELF
Opis
RES SMD 4.7 OHM 5% 2W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 Ohms ±5% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRM2512-JW-4R7ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,122" (6,30mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)