CRM2010-FX-5902ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
59 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRM2010-FX-5902ELF
Numer produktu DigiKey
CRM2010-FX-5902ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRM2010-FX-5902ELF
Opis
RES SMD 59K OHM 1% 1W 2010
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRM2010-FX-5902ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)