CRM1206-FX-4990ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 15 764
Arkusz danych
499 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRM1206-FX-4990ELF
Numer produktu DigiKey
CRM1206-FX-4990ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRM1206-FX-4990ELF
Opis
RES SMD 499 OHM 1% 1/2W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRM1206-FX-4990ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)