CRM1206-FX-4703ELF
Numer produktu DigiKey
118-CRM1206-FX-4703ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CRM1206-FX-4703ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CRM1206-FX-4703ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRM1206-FX-4703ELF
Opis
RES SMD 470K OHM 1% 1/2W 1206
Szczegółowy opis
470 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRM1206-FX-4703ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)