CRM1206-FX-10R0ELF
Numer produktu DigiKey
CRM1206-FX-10R0ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CRM1206-FX-10R0ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CRM1206-FX-10R0ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRM1206-FX-10R0ELF
Opis
RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRM1206-FX-10R0ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)