CRM0805-FX-R100ELF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CRM0805-FX-R100ELF |
Opis | RES 0.1 OHM 1% 1/4W 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CRM0805-FX-R100ELF Modele |
Kategoria | Funkcje Wykrywanie prądu |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,024" (0,60mm) |