CRM0805-FX-R100ELF
Numer produktu DigiKey
CRM0805-FX-R100ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CRM0805-FX-R100ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CRM0805-FX-R100ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRM0805-FX-R100ELF
Opis
RES 0.1 OHM 1% 1/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRM0805-FX-R100ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)