CRL1206-FW-1R00ELF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 53 364
Arkusz danych
Udoskonalony
Bourns Inc.
W magazynie: 6 726
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 129
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRL1206-FW-1R00ELF
Numer produktu DigiKey
CRL1206-FW-1R00ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRL1206-FW-1R00ELF
Opis
RES 1 OHM 1% 1/2W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRL1206-FW-1R00ELF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)