CRL0603-FW-4R70ELF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
4.7 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRL0603-FW-4R70ELF
Numer produktu DigiKey
CRL0603-FW-4R70ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRL0603-FW-4R70ELF
Opis
RES 4.7 OHM 1% 1/8W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRL0603-FW-4R70ELF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)