CRH1206-FW-9764ELF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 9 243
Arkusz danych
Ilustracja dla CRH1206-FW-9764ELF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRH1206-FW-9764ELF
Numer produktu DigiKey
CRH1206-FW-9764ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRH1206-FW-9764ELF
Opis
RES SMD 9.76M OHM 1% 1/4W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
9.76 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRH1206-FW-9764ELF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)