CRH1206-FW-1005ELF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 8 920
Arkusz danych
Ilustracja dla CRH1206-FW-1005ELF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRH1206-FW-1005ELF
Numer produktu DigiKey
CRH1206-FW-1005ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRH1206-FW-1005ELF
Opis
RES SMD 10M OHM 1% 1/4W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRH1206-FW-1005ELF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)