CRF2512-FZ-R002ELF
Numer produktu DigiKey
CRF2512-FZ-R002ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CRF2512-FZ-R002ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CRF2512-FZ-R002ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRF2512-FZ-R002ELF
Opis
RES 0.002 OHM 1% 2W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 mOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRF2512-FZ-R002ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)