CRF2010-JZ-R010ELF
Numer produktu DigiKey
118-CRF2010-JZ-R010ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CRF2010-JZ-R010ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CRF2010-JZ-R010ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRF2010-JZ-R010ELF
Opis
METAL STRIP 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 mOhms ±5% 1,5W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Metalowy element
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)