Ilustracja dla CRF2010-FZ-R050ELF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRF2010-FZ-R050ELF
Numer produktu DigiKey
118-CRF2010-FZ-R050ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRF2010-FZ-R050ELF
Opis
CRF2010-FZ-R050ELF
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 mOhms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Metalowy element
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)