CRA2512-FZ-R030ELF
Numer produktu DigiKey
CRA2512-FZ-R030ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CRA2512-FZ-R030ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CRA2512-FZ-R030ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRA2512-FZ-R030ELF
Opis
RES 0.03 OHM 1% 3W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 mOhms ±1% 3W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRA2512-FZ-R030ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,254" x 0,132" (6,45mm x 3,35mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)