CR2512-F/-1R20ELF
Numer produktu DigiKey
118-CR2512-F/-1R20ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR2512-F/-1R20ELF
Opis
RES SMD 1.2 OHM 1% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Gruba warstwa
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)