CR2010-J/-1R5ELF
Numer produktu DigiKey
118-CR2010-J/-1R5ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CR2010-J/-1R5ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CR2010-J/-1R5ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR2010-J/-1R5ELF
Opis
RES SMD 1.5 OHM 5% 1/2W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CR2010-J/-1R5ELF Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)