CR2010-FX-53R6ELF
Numer produktu DigiKey
CR2010-FX-53R6ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR2010-FX-53R6ELF
Opis
RES SMD 53.6 OHM 1% 1/2W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
53.6 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CR2010-FX-53R6ELF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)