CR1206AFX-1003EAS
Numer produktu DigiKey
118-CR1206AFX-1003EASTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR1206AFX-1003EAS
Opis
RES 100 KOHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)