CR1206-JW-755ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
7.5 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR1206-JW-755ELF
Numer produktu DigiKey
CR1206-JW-755ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR1206-JW-755ELF
Opis
RES SMD 7.5M OHM 5% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR1206-JW-755ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)