CR1206-FX-82R0ELF
Numer produktu DigiKey
118-CR1206-FX-82R0ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CR1206-FX-82R0ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CR1206-FX-82R0ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR1206-FX-82R0ELF
Opis
RES SMD 82 OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
82 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CR1206-FX-82R0ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)