CR1206-FX-4750ELF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 16 901
Arkusz danych
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Similar
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 549
Panasonic Industry
475 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR1206-FX-4750ELF
Numer produktu DigiKey
CR1206-FX-4750ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CR1206-FX-4750ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CR1206-FX-4750ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR1206-FX-4750ELF
Opis
RES SMD 475 OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR1206-FX-4750ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)